ПРО НАС

У 1991р. з ініціативи Емілії Миколаївни Євдокимової на базі картинної галереї було створено студію телебачення з метою популяризації діяльності музею та всіх закладів культури регіону.

У 1999 р. за активну культурно-масову та науково-просвітницьку роботу, вагомий внесок у державну програму з духовного виховання населення, Одеська державна адміністрація надала картинній галереї статус Обласного Центру естетичного виховання, що складається з трьох підрозділів: картинна галерея, телестудія, науково- просвітницький відділ.

Всі ці роки Ізмаїльська студія телебачення швидко розвивається, є єдиним ефірним телебаченням в Ізмаїльському регіоні. Відповідно до Державної ліцензії Національної Ради з телебачення та радіомовлення ОЦЕВ є власником 34 дм каналу, ефірний час становить 20 годин на добу, працює за затвердженою програмною концепцією: інформаційно-аналітичні, публіцистичні, культурно-просвітницькі, освітні, наукові, розважальні, музичні, дитячі програми .

Першим головним редактором Ізмаїльського ТБ був відомий у нашому місті журналіст, редактор міської газети – Ігор Миколайович Євдокимов, який зробив неоціненний внесок у розвиток місцевого телебачення. Назавжди увійшли в історію і сьогодні складають золотий фонд архіву Ізмаїльського ТБ цикли його програм: «Правовий канал», «Там, де закінчується Дунай» та ін.

За довгі роки роботи телебачення його співробітниками були відомі в нашому місті журналісти, диктори, відеооператори, монтажери, інженери: Ігор Бутров, Ірина Королькова, Оксана Картельян, Оксана Павлова, Сергій Двойніков, Віталій Лисянський, Ігор Коц та ін.
З 1999 р. головним редактором Ізмаїльського ТБ працює Ірина Федорова. За довгі роки роботи Ізмаїльське ТБ довело свою конкурентоспроможність, успішно працюючи в інформаційному просторі України. Ізмаїльське ТБ є учасником Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. 2000 року на Всеукраїнському конкурсі «Україна єдина» Ізмаїльське ТБ отримало гран-прі за телевізійну програму «Бессарабська палітра» (автор І.Федорова). У 2002 та 2004 роках. на Всеукраїнських конкурсах програм регіональних телерадіоорганізацій було здобуто звання лауреата у кількох номінаціях: за передачу «Малиновий дзвін» (автор Т.Дрейчук), «По струні до серця» (автор І. Федорова). На 6-му Міжнародному телевізійному конкурсі – звання лауреата за передачу «Бессарабська мадонна» (про тв-ві відомого художника Ізмаїла О. Кари, автор І. Федорова). На 3-му Всеукраїнському телефестивалі «Відкрий Україну» (2008 р.), у конкурсі студійних телеробіт призерами стали: публіцистичний нарис «Страх» (автор М. Баснар) та теленовела «Я жив тоді в Одесі» (автор Л. Колотенко). На конкурсі Міжнародного фонду «Україна – 3000» заст. директора ОЦЕВ та головний редактор ІТВ І.Федорова була нагороджена річною стипендією за створення телепрограм з мистецтва та особливий внесок у розвиток музейної справи.

У 2010 р. Ізмаїльське телебачення визнане одним із найкращих в Одеській області та відзначено цінними призами губернатора та голови Одеської облради, співпрацює з провідними телекомпаніями України: ICTV, «Новим каналом», УТ-1, супутниковим телеканалом NTD, Одеською державною телерадіокомпанією.

Щодня до уваги телеглядачів пропонуються випуски інформаційних програм «700 секунд», щотижневі випуски інформаційно-аналітичних програм «День за днем», тележурнал «Сторінки Придунав'я»; науково-популярні програми: "Наше здоров'я", "Музейні раритети"; публіцистичні програми: "Точка зору", "Розмова з владою", "Цікава людина", "Розмова по суті", "Діалог у прямому ефірі", "Телевернісаж"; дитячі та музичні пізнавально-розважальні програми: «Планета фантазій», «Меломанія», «Дитячий світ». Готуються проекти нових програм: «В об'єктиві тінейджер», «Бессарабська кухня» та ін.

У прямому ефірі Ізмаїльського ТБ проходили зустрічі з видатними вченими, спортсменами, кіно та телережисерами, відомими політичними діячами, депутатами Верховної Ради, першими особами міста та району.

Створення художніх програм про творчість художників, про колекцію Ізмаїльської картинної галереї – один із напрямків діяльності наукового складу ОЦЕВ.

Телебачення як засіб масової інформації – це синтез високотехнологічного обладнання та творчий потенціал колективу.
Технічно Ізмаїльське ТБ відповідає вимогам сьогоднішнього дня: антенно-щогловий пристрій висотою 75 м над рівнем моря, телецентр, передавач потужністю 100 вт, супутникове обладнання, сучасні монтажні, знімальні павільйони, цифрова відеотехніка.
Телевізійний архів, створений за 19 років роботи – це історія всього регіону Придунайу, яка відображена в численних передачах ізмаїльських тележурналістів. В останні роки були створені телевізійні фільми про провідні містоутворюючі підприємства Ізмаїла: «Довгий шлях довжиною у 60 років» - двосерійний фільм про історію Українського Дунайського пароплавства (автор І.Федорова), «Один день із життя Ізмаїльського порту» - телевізійний фільм про життя ведучого підприємства морегосподарського комплексу Одеської області (автор І.Федорова) та ін.

Сьогодні щоденні телевізійні програми наповнюють змістом телеефір Ізмаїльського регіону.

Ізмаїльське ТБ, згідно з спільним договором, надає частину свого ефірного часу одному з найрейтинговіших мережевих каналів України – «Новому каналу», який надає для показу телевізійної аудиторії Придунав'я найширший спектр сучасного телевізійного продукту: новини України, телевізійні фільми та телесеріали, передачі найрізноманітніших жанрів.

Протягом довгих років на Ізмаїльському ТБ працюють професіонали у галузі телебачення. Деякі з них працюють тут із перших днів створення студії «ТВ Ізмаїл». Це Віктор Христєв, Ірина Федорова, Тетяна Дрейчук, Сергій Євдокимов. Сьогодні колектив Ізмаїльського ТБ – люди, захоплені своєю професією. Тележурналісти: Н. Баснар, Т. Дрейчук, І. Федорова, Т. Коновка, Г. Нанковська, С. Денисов, І. Татаринов, В. Бистрика; диктори: І. Атанасова, Ю. Радом, Є. Мельниченко; відеооператори: Н. Маленко, С. Євдокимов, Ю. Слободяний, Д. Куцій; оператори монтажу: В. Христев, І. Баклан, Я. Геворков; оператори телеефіру: С. Колесников, В. Луданов, В. Верищинський; зав. архівом Л. Богомолова; відп. за програму О. Граніченко; гол. інженер передавального центру О. Лемешко.

Ізмаїльське ТБ розвивається відповідно до вимог сьогодення. У 2009р. Національною Радою з ТБ та радіомовлення було видано нову державну Ліцензію з правом роботи в телеефірі.

Ізмаїльське телебачення посідає гідне місце серед засобів масової інформації України, є провідним ефірним телебаченням Придунав'я.
Мета відкриття власного інформаційного сайту – своєчасне висвітлення найголовніших новин міста та регіону у текстових, фото та відеоматеріалах. Це єдиний міський web-сайт, на якому мешканці міста та регіону можуть також знайомитись з останньою інформацією про події в Україні (інформація, що надається Ізмаїльському ТБ Національною телекомпанією «Україна», супутниковим телеканалом NTD). На форумі web-сайт «ТБ Ізмаїл» пропонуються для обговорення найрізноманітніші проблеми, цікаві пропозиції телеглядачів.
Шановні телеглядачі, запрошуємо Вас до співпраці! Чекаємо на Ваші цікаві ідеї та конструктивні пропозиції!

Ми намагаємося завжди відповідати нашому творчому кредо: «Кохання до істини проявляється в умінні скрізь знайти та оцінити добре».
До зустрічей в ефірі, дорогі друзі!

68609, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Комерційна, 34, т: (04841) 22112